Склад:

екстракт сланей ісландського моху – 100,02 мг; лактоферин (з молока) – 15,05 мг; екстракт з плодів шипшини – 15,05 мг; арабська камідь– 616,54 мг; сорбітол (70 %) – 468,34 мг; мальтитоловий сироп – 80,07 мг; лимонна кислота – 30,04 мг; концентрат з лимону – 15,05 мг; лимонна олія – 7,56 мг; рослинна олія/карнаубський віск – 1,67 мг; сукралоза – 1,19 мг; рибофлавін – 0,8 мг; вода – до 1,5 г.

 

Рекомендації щодо застосування:

- застосовується при сезонних застудних захворюваннях дихальних шляхів;

- сприяє нормальному функціонуванню слизової оболонки горла та гортані, зменшенню подразнення, першіння та сухості у горлі.

 

Добре зволожена слизова оболонка забезпечує комфортне ковтання і мовлення, а також являє собою захисний бар'єр від шкідливих факторів, тому такою важливою є турбота про підтримання належного стану функціонування та зволоження слизової оболонки. Завдяки протимікробній активності та імуностимулюючих властивостей рослинних екстрактів сланей ісландського моху, плодів шипшини та лактоферина, а також з огляду на їх властивості обволікати, заспокоювати, зволожувати і тонізувати дієтична добавка Фіорда  пом'якшує подразнену слизову оболонку горла і гортані, а також  захищає голосові зв'язки дітей і дорослих. Пастилку слід повільно розсмоктувати для того, щоб забезпечити її найдовший контакт зі слизовою оболонкою.

 

Слані ісландського моху (Cetrariaislandica L.) містять слизові речовини, які створюють захисну плівку, корисно діючи на слизову оболонку горла, гортані, голосових зв'язок; чинять заспокійливу та пом'якшувальну дію. До складу сланей входить також комплекс біологічно активних речовин, включаючи природні вітаміни (А, В1, В12), мікро- та макроелементи (йод, марганець, залізо), органічні кислоти, що підтримують в нормі роботу імунної системи, загальний стан та опірність організму до негативних факторів довкілля, в тому числі в період сезонних інфекційно-запальних захворювань.

Лактоферинце природній білок, що міститься в молоці, є ключовим фактором вродженого імунітету людини, а його присутність в біологічних рідинах і слизової (слина, слізна рідина, кров, молоко)  забезпечує  першу лінію захисту організму проти широкого спектра патогенних мікроорганізмів. Крім прямого захисного ефекту лактоферин проявляє антиоксидантні та імуномоделюючі властивості.

Шипшина (Rosacanina L.)- рослинне джерело вітаміну С, який бере участь в окислювально-відновних процесах та вуглеводневому обміні, регенерації тканин. Захищає слизову оболонку верхніх дихальних шляхів та сприяє підвищенню опірності організму до захворювань.

 

Рекомендовано вживати:

дорослим та дітям від 7 років розсмоктувати від 1 до максимально 6 пастилок щоденно.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

 

Застереження при застосуванні:

індивідуальна чутливість до компонентів продукту, вагітні та жінки, що годують груддю, діти до 7 років. Для дітей більш раннього віку пастилки можуть бути рекомендовані під наглядом лікаря-педіатра.

Не застосовувати особам з гіперчутливістю на  білок коров'ячого молока. Застосування в надмірній кількості може мати проносний ефект. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

 

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту:

білки – 22,0 г, жири – 14,5 г, вуглеводи – 11,0 г.

 

Енергетичнацінність (калорійність) на 100 г продукту:

262,5 ккал/1098,3 кДж.

 

Пакування:

30 пастилок, 45 г

 

Умови зберігання та строк придатності.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці. Строк придатності 2 роки від дати виготовлення. Не вживати після закінчення строку придатності.

 

Виробник:

країна походження - Швейцарія, виробник - Польща, Фітофарм Кленка С.А., Кленка 1, 63-040 Нове М´ясто над Вартою, Польща тел.: 061-28 68 000, факс: 061-28 68 529

 

Імпортер:

ПрАТ Ліктрави, Україна, 10001, Житомирська обл., м. Житомир, шосе Київське, будинок 21, тел.: (0412)42-72-81, факс:(0412)42-89-64, код 00481181